CENTRONICS istnieje na polskim rynku od 1996 roku. Od początku naszej działalności zajmujemy się wdrażaniem systemów informatycznych w sektorze małych, średnich przedsiębiorstw. Naszymi klientami są placówki medyczne, zakłady produkcyjne, handlowe i usługowe z województwa zachodniopomorskiego i województw przyległych.

Współpracujemy z doświadczonymi dostawcami oprogramowania do zarządzania. Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Soneta, Comarch oraz Gabos. Współpracujemy z firmą Enigma w zakresie certyfikatów kwalifikowanych oraz z wieloma dostawcami sprzętu komputerowego.

Oferujemy terminową i profesjonalną realizację najbardziej zaawansowanych zadań wdrożeniowych. Nasze wysokie kwalifikacje są gwarancją sukcesu prowadzonych przez nas projektów. Zastosowanie sprawdzonej metodologii przyspiesza proces przejścia klientów do nowego rozwiązania oraz pozwala na prowadzenie tych projektów zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Dzięki temu, że stawiamy na kompleksową obsługę klienta nie ograniczamy się jedynie do sprzedaży systemów informatycznych i do wdrożenia ich, równie ważna dla klienta jest opieka powdrożeniowa. Świadczymy usługi powdrożeniowe w ramach umowy serwisowej z gwarantowanym 24 h czasem reakcji na zgłoszenie.W naszej ofercie znajduje się zarówno usługa kompleksowej obsługi informatycznej przedsiębiorstwa, która daje pełne bezpieczeństwo systemów, a także usługi wsparcia na wezwanie. Daje to możliwość oferowania elastycznych warunków finansowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Naszym klientom oferujemy również sprzedaż sprzętu komputerowego ( serwerów i stacji roboczych) firmy DELL.

Cechuje nas ambicja oraz duże zaangażowanie. Naszym atutem jest wysoka elastyczność. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, a nasze rozwiązania staramy się idealnie dopasować do jego potrzeb.