enova365- ERP, CRM i wiele więcej.

enova365 to system otwarty na współczesny biznes i zaawansowany technologicznie. Łączy łatwość obsługi z ogromem możliwości, które powinien oferować dobry system ERP/CRM. Wspiera nowoczesne metody zarządzania i zapewnia optymalizację procesów firmy. Pozwala planować podejmowane w firmie działania, wyznaczać pracownikom zadania oraz dokonywać bieżących analiz na podstawie unikalnych raportów i zestawień.

Ma wszystko, czego potrzebuje nowoczesna firma z aspiracjami! Rozwiązanie enova365 wykorzystuje ponad 14,5 tys. polskich przedsiębiorstw.

enova365 szyta na miarę

Oprogramowanie ERP enova365 ma otwartą strukturę. Każdy moduł przeznaczony jest do wspierania określonego aspektu działalności firmy: zarządzania kadrami, rachuby płac, ewidencji środków pieniężnych, fakturowania, gospodarki magazynowej, sprzedaży, prowadzenia księgi inwentarzowej, księgowości itp. Dzięki odpowiedniemu doborowi aplikacji i ich precyzyjnej konfiguracji na etapie wdrożenia otrzymują Państwo system idealnie dostosowany do potrzeb firmy.

enova365 jest personalizowana

W enova365 można dostosować wygląd i obsługę interfejsu do indywidualnych preferencji. Użytkownik definiuje menu ulubionych zakładek oraz wygląd list poprzez dodawanie oraz usuwanie kolumn z danymi. Określa własne filtry danych, kolorowanie pozycji na liście oraz parametry eksportu danych. Komfort pracy przekłada się na wyższą efektywność pracownika.

enova365 to jeden system o wielu twarzach

enova365 to jedyny multiinterfejsowy system w Polsce, który na poziomie bazy danych, logiki biznesowej pozostaje taki sam. Użytkownik może wybrać sposób korzystania z systemu według swoich preferencji wybierając interfejs: okienkowy, przeglądarkowy, dotykowy (wkrótce również komórkowy), mając gwarancję, że pracuje na tym samym systemie.
System enova365, dostarcza firmie wygodny interfejs, zgodność z polskim ustawodawstwem, biznesowe know-how oraz proste reguły aktualizacji.

enova365 jest zawsze zgodna z przepisami

enova365 jest zawsze na bieżąco ze sprawdzonymi trendami w danych obszarach biznesowych oraz zgodna z polskim prawem. System tworzą profesjonaliści od zarządzania, handlu, księgowości oraz kadr i płac. Każdy zespół projektowy zorientowany jest na natychmiastowe dostosowanie programu do zmian w przepisach. Zapewniając jednocześnie stabilność systemu oraz bezpieczeństwo danych. Nasi konsultanci dobrze orientują się w gąszczu zmieniających się przepisów i wiedzą, jak te zmiany oddziałują na funkcjonowanie przedsiębiorstw. Bezpłatne aktualizacje można pobrać prosto z naszej strony www

enova365 na własność lub na abonament

enova365 zawsze dopasowana do rozmiaru biznesu – jednorazowy wydatek nie jest już koniecznością; zapraszamy do sprawdzenia oferty handlowej.

Zadzwoń już dziś

 

Jako wieloletni partner firmy Soneta, specjalizujemy się w:

 

 

Pozostałe obszary systemu również nie mają przed nami tajemnic:

  • Handel i Magazyn,
  • Business Intelligence,
  • Sprzedaż i CRM,
  • Projektów i Usług,
  • Produkcji oraz Nieruchomości.

System enova365 dostępny jest w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej oraz ukraińskiej.

Nie czekaj, przetestuj już teraz:
https://www.enova.pl/testuj/